Letní pobyt s Babočkou

Ceník Cesty za tajemstvím hor

UBYTOVÁNÍ – plná penze – čtvrtek – nedělě (5 dní)
Cena zahrnuje ubytování na pokoji s vlastním sociálním zařízením, plnou penzi, dopolední a odpolední svačinu na 5 nocí. Děti 0-3 roky nemají nárok na jídlo ani postel. V případě, že chcete pro dítě postel a stravu, je třeba uhradit dětskou sazbu. Služby v ceně: vnitřní bazén, tělocvična, herna pro děti, fittness, venkovní hřiště. Info o hotelu: www.hotel-aurum.cz.

Dospělá osoba 3.250 Kč (650 Kč na den).
Dítě 3-12 let 2.350 Kč (470 Kč na den).
Poplatek za zprostředkování ubytování a stravy činí 250 Kč na rodinu.


Úhrada ubytování a plné penze na účet hotelu do 30.5.2020. Variabilní symbol a číslo účtu hotelu Vám bude sděleno po odevzdání závazné přihlášky.

PROGRAM POBYTU
Cena zahrnuje program pro děti a rodiče od 2,5 do 9 let. Čas trvání programu je orientační a je uzpůsoben tématu programu. Účastníci mají možnost se některé části neúčastnit – bez náhrady. Program dne bude oznámen při večerním setkání každý den. Program bude uzpůsoben věku dětí, možnosti rodičů a počasí. Děti do 2,5 let program neplatí, ale nemohou se ho aktivně účastnit – tzn. zejména tvořit, účastnit se her s cílem získat odměnu atd. Pokud by se dítě mladší 2,5 let aktivně účastnilo, je možné mu program po dohodě doplatit. Po dobu celého pobytu zodpovídá za dítě rodič, pokud se nedohodneme na místě jinak. Rodič má právo kdykoli odmítnout aktivitu s ohledem na možnosti dítěte.

Cena programu pro 1 dítě 2.700 Kč/5 dní.

Úhrada programu v na účet RC Babočka do 30.5.2020. Variabilní symbol a číslo účtu RC Babočka Vám bude sděleno po odevzdání závazné přihlášky.

STORNO POPLATKY – ubytování a program
Storno poplatky nejsou, rezervace je závazná. V případě, že nebudete schopni v daném termínu odjet, bude následovovat toto:

Hotel Aurum – nahlásíme, že nedorazíte a dostanete voucher na ubytování. Náhradní termín si dohodnete předem podle kapacity hotelu přímo s recepcí hotelu Aurum.
Program pobytu – převedeme na kredit do RC Babočka, který bude možné vyčerpat čímkoli vyjma Mikulášské 2020.

V případě vážného onemocnění, hospitalice nebo závažných rodinných důvodů, se ke stornu přistupuje individuálně po doložení příslušných dokumentů.

Provozovatel: Renata Kratochvílová, Štichova 585/15, Praha 4, provozovna: RC Babočka, Malenická 1784, Praha 4, ičo 64587282.