Letní pobyt s Babočkou

Ceník Letního pobytu s RC Babočka v Jizerských horách, téma Tajemství králičího klobouku

UBYTOVÁNÍ – plná penze – neděle – pátek (5 dní)
Cena zahrnuje ubytování na pokoji s vlastním sociálním zařízením, plnou penzi, odpolední svačinu a pitný režim na 5 nocí. Děti 0-3 roky nemají nárok na jídlo ani postel.

* Dospělá osoba 3.700 Kč (740 Kč na den)
* Dítě 0-3 roky 0 Kč (800 Kč eventuelně jídlo na týden, jinak bez nároku na postel a stravu)
* Dítě 3-6 let 1.500 Kč (300 Kč na den)
* Dítě 6-12 let 2.300 Kč (460 Kč na den)

Poplatek za zprostředkování ubytování a stravy činí 250 Kč na rodinu. Při rozšíření pobytu na více dní, vycházíme z částky za ubytování+stravu na den uvedených výše.

PROGRAM – cca 2,5 hod dopoledne, cca 2,5-3 hod odpoledne.
Cena zahrnuje program pro děti a rodiče od 2 do 9 let. Čas trvání programu je orientační a je uzpůsoben tématu programu. Účastníci mají možnost se některé části neúčastnit – bez náhrady. Program dne bude oznámen při večerním setkání každý den. Program bude uzpůsoben věku dětí, možnosti rodičů a počasí. Program je na 5 dní včetně materiálu a odměn. Děti do 3 let (turnus I.) a do 2 let (turnus II.) za program neplatí, ale nemohou se ho aktivně účastnit – tzn. zejména tvořit, účastnit se her s cílem získat odměnu atd.) Pokud by se dítě mladší 3 let aktivně účastnilo, je možné mu program po dohodě doplatit. Po dobu celého pobytu zodpovídá za dítě rodič, pokud se nedohodneme na místě jinak. Rodič má právo kdykoli odmítnout aktivitu s ohledem na možnosti dítěte.

Program pro 1 dítě 3.000 Kč/ 5 dní. PLATBA – bankovním převodem na účet RC Babočka.

Nevratná záloha (bude odečtena z ceny programu) splatná do 30.4.2021 je 1.000 Kč za program a za dítě. Úhrada zbylé části pobytu do 15. 6. 2021 na bankovní účet RC Babočka: program a poplatek za zprostředkování ubytování, za ubytování na účet pensionu Maják – číslo účtu Majáku předáme.

STORNO POPLATKY – ubytování a program
V PŘÍPADĚ VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ – NELZE ODJET NA PENSION MAJÁK:
* VÁM VEDENÍ PENSIONU VRÁTÍ ZPĚT CELOU ČÁSTKU ZA UBYTOVÁNÍ A JÍDLO
* VÁM RC BABOČKA VRÁTÍ 2.000 KČ, NEVRATNOU ZÁLOHU MŮŽETE VYUŽÍT NA AKCÍCH RC BABOČKA

Standardní storno podmínky:
* 7 dní před nástupem 100% z ceny ubytování, z ceny programu i poplatku za zprostředkování
* 14-8 dní před nástupem 70% z ceny ubytování, 2.000 Kč z ceny programu, celý popl.za zprostředkov.
* 30-15 dní před nástupem 50% z ceny ubytování, nevratná záloha 1.000Kč, celý popl.za zprostředkov.
* 31 a více dní nevratná záloha 1.000 Kč, celý poplatek za zprostředkování

Pokud za sebe seženete náhradníka ve stejném počtu lidí, Vaše platba se převede na něj a vy se vyrovnáte mezi sebou. V případě storna lze po dohodě s vedení RC Babočka cenu programu/nevratnou zálohu vyčerpat v RC Babočka. V případě vážného onemocnění, hospitalice nebo závažných rodinných důvodů se ke stornu přistupuje individuálně po doložení příslušných dokumentů.

VĚCI S SEBOU:
Převlek za králíčka, který děti mohout mít na sobě i při pohybu. Baterka, tužka, sešit A5 bez linek a lepidlo (lepení obrázků, zápisky, malůvky zážitků), jehlu a bílou nit. Krabice od bot na výrobky. Zbytek budeme mít my. Ven půjdeme i ve slabém dešti nebo po dešti – přizpůsobte oblečení nejen dětem. Počítejte s tím, že děti budou zmazané a může se stát, že si oděv v lese o něco roztrhnout. Prosíme, myslete na to. :-)