Letní hlídání pro děti

HLÍDÁNÍ DĚTÍ V DOBĚ PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA

termín 28. 8. - 1. 9. 2023 v době od 8 do 17 hod

věk dětí: 3,5 - 6 let (pouze děti zvyklé na hlídání)
cena: 3.750 Kč (obsahuje: program, výchovný dozor, celodenní jídlo a pití, výtvarný - edukační - tvořivý materiál, drobné odměny)

Máte mladšího sourozence, kterého by jste rádi připojili na příměstský tábor Zeměplocha, ale není mu ještě 5 a tudíž nesplňuje podmínku věkové hranice? Nevadí! V rámci našeho hlídání si jej rádi vezmeme do stejného prostředí, ke stejným aktivitám akorát se o něj bude starat teta Lucka :-) Jinak budou sourozenci společně.

Příchod dětí je kdykoli mezi 8 a 9 hod. Odchod pak 15.30 - 17 hod. Chcete-li si své dítě vyzvednout dříve, neváhejte se s námi domluvit individuálně. Menší děti si po obědě půjdou odpočinout ke čtené pohádce.

Na hlídání s programem je možné přihlásit i dítě bez sourozence na příměstském táboře! Tak neváhejte a využijte nabídky:-) Program najdete v letáku příměstského tábora.

REZERVACE MÍSTA do 30. 4. 2023 na info@rcbabocka.cz.
Při žádosti o přijetí dítěte na hlídání uvádějte: jméno dítěte, rok a měsíc narození, telefon na Vás. Údaje k platbě a přihlášku dostanete po potvrzení rezervace. Celá částka musí být uhrazena do 31. 5. 2023.

Storno podmínky: do 30 dní před zahájením akce 50%. Následně se peníze nevrací, je možné je vyčerpat v rámci kreditu v Babočce, nebo zajistit náhradníka. Akci pořádá RC Babočka - zajištění programu a výchovného dozoru.
Přihlášením dítěte souhlasíte se zpracováním osobních dat dle vyhlášky GDPR. Informovaný souhlas je součástí přihlášky.