O NÁS

Proč právě Babočka?
Naše Babočka je centrum služeb, které jsou určeny rodinám s malými dětmi. Nejčastěji nás navštěvují maminky a jejich ratolesti. K našemu milému překvapení začíná být zcela normální, že i tatínkové se zapojují do těchto aktivit.

Mateřská rodičovská dovolená je pro řadu maminek obdobím plným povinností, dospělák musí být ve střehu. Činnosti s dětmi jsou stereotypní. Často rodičům dochází inspirace, co s dětmi dělat. Jak je zabavit, jak je rozvíjet dál. 

A proto je tu naše centrum, které pro vás má mnoho podnětných nápadů. Máme pro vás i vaše děti řadu kurzů. Umožníme vám setkat se s vrstevníky dětí. Ukážeme vám, co s dětmi dělat. Chystáme různé společné výlety, pobyty a i jen obyčejné cvičení, kde budete sami bez dětí. O ty se postaráme my. Podívejte se na naše KURZY a ŠKOLIČKU!

A kdo vlastně jsme?
Parta nadšených lidí, kteří mají letitou zkušenost v práci s dětmi a to nejen vlastními. Do našeho týmu patří lektoři volnočasových aktivit pro malé děti, pedagogové, fyzioterapeuti, trenéři a výchovný poradce. 

Podpořili nás:
Největší podporu máme ze strany vedení společnosti Kulturní centrum Zahrada. Ve spolupráci s nimi chystáme Mikulášskou nadílku, Karneval pro děti, Dětské diskotéky a další. Kulturní centrum Zahrada nabízí řadu aktivit pro školáky a dopělé. Je podporována městskou částí Praha 11.