Letní pobyt 30.7. - 4.8.23

LETNÍ POBYT S BABOČKOU
v pensionu Maják v Nové Vsi nad Nisou
termín: 30. 7. - 4. 8. 2023

NOEMOVA ARCHA
ro všechny ohrožené druhy ve věku 4-6 let,7-12 let s rodiči
(děti rozdělené do 2 skupin, mladší sourozence po dohodě)

Letos spolu vyplujeme za úkolem přímo biblickým! Podaří se nám zachránit lidi a ohrožené druhy zvířat před potopou? Podaří se nám doplout k Araratu, kam měl Noe se svou skupinou dorazit? Určitě ano! :-) Po cestě nás bude čekat poznání jednotlivých kontinentů, kde budeme nabírat ohrožené druhy zvířat. Budeme se učit jejich dovednostem a jejich schopnostem. Cestou nás nemine řada úkolů, rébusu a překážek, které společnými silami zdoláme. Každý den na velkou mapu vylepíme zvířecí druhy, které jsme posbírali. Označíme místa, kde jsme již byli a naplánujeme si další trasu. Ale! Po celou dobu budete sbírat body, které se na konci cesty vymění za zlaťáky. V závěru před konečným vyplutím navštívíme přístavní město, kde bude obchodovat ostošest! Už se těším, až budeme: plavat jako ryby, šplhat tako opice, nosit vodu chobotem, skákat jako klokaní máma s kapsou plnou mláďat, v noci sedět na místě v lese jako sova, plazit se jako hadi a tak dále! :-) spousta legrace, legrácek, škodolibostem pro maminky (letos prej i pro tetu Renatu :-D).

A jako bonus: párkrát hodinka kruháče/jiné mučení těla pro maminky s Luckou - vlastní pot zcela zdarma! :-) Nebo učení lekání maminek pod taktovkou Renaty (za úsměv), případně hodně upatlaná výtvarka s Katkou (za obejmutí), která se myje jedině ve sprše :-D.

Jedeš? :-) Nezapomeň se přihlásit do 31.5.2023 na info@rcbabocka.cz. Bereme všechny odvážné, šikovné a nadšené děti! Sejdem se na Majáku v neděli 30. července v 16.30 hod, loučit se a diplomy se rozdávat se budou v pátek 4. srpna dopoledne. Jooooo a pošli jméno, měsíc a rok narození (tvůj, maminky nemusíš!).

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ A PROGRAMU

 

Cena ubytování zahrnuje: 5x ubytování ve standardních pokojích na pensionu Maják v Nové Vsi nad Nisou, 5x plnou penzi (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina, šťáva/voda), závěrečný úklid. www.pension-majak.cz

dospělí 4.750,- Kč/5 nocí
děti 6-12 let 2.800,- Kč/5 nocí
děti 3-6 let 2.250,- Kč/5 nocí

Cena za zprostředkování ubytování: 250 Kč/rodina.

Termíny úhrady:
ubytování s plnou penzí do 30.6. celá částka na účet Majáku
poplatek za zprostředkování do 30.6. celá částka na účet RC Babočka

V případě potřeby se lze domluvit na individuální platbě. (Datum, ve dvou částkách.)

Program pobytu - 2,5 hod dopoledne, 2,5 hod odpoledne, 1 hod večer (nebo víc, nikam chvátat nebudeme!)

Cena zahrnuje program pro děti a rodiče od 6 do 10 let, po dohodě pro děti mladší. Čas trvání je orientační a je uzpůsoben tématu programu. Účastníci mají možnost se některé části neúčastnit - bez náhrady. Program dne bude oznámen při večerním setkání každý den. Program bude uzpůsoben věku dětí, možnosti rodičů a počasí. Program je vytvořen na 5 dní včetně materiálu a drobných odměn. Po dobu celého pobytu celého pobytu zodpovídá za dítě rodič/zletilý doprovod, pokud se nedohodneme na místě jinak. Rodič/doprovod má právo kdykoli odmítnout aktivitu s ohledem na možnosti své nebo dítěte.

Cena programu pro 1 dítě: 3.490 Kč včetně materiálu a drobných odměn.
Záloha 1.000 Kč je nevratná, bude odečtena z ceny programu.

Termíny úhrady (za 1 dítě):
Program záloha 1.000 Kč do 10.6.2023 na účet RC Babočka
Program doplatek 2.490 Kč do 10.7.2023 na účet RC Babočka

V případě potřeby se lze domluvit na individuální platbě. (Datum, rozložení platby.)

STORNO PODMÍNKY:
7 dní před nástupem 100% z ceny ubytování, z ceny programu i poplatku za zprostředkování
14-8 dní před nástupem 70% z ceny ubytování, 2000 Kč z ceny programu, 100% z ceny poplatku za zprostředkování
30-15 dní před nástupem 50% z ceny ubytování, nevratná záloha 1.000 Kč, 100% z ceny poplatku za zprostředkování
31 a více dní nevratná záloha 1000 Kč z ceny programu, celý poplatek za zprostředkování

Pokud za sebe seženete náhradníka ve stejném počtu lidí, Vaše platba se převede na něj a vy se vyrovnáte mezi sebou.

V případě storna lze po dohodě: domluvit náhradní termín čerpání ubytování, vyčerpat cenu programu na jiné akci RC Babočka. V případě závažného onemocnění, hospitalizace nebo závažných rodinných důvodů se ke stornu přistupuje individuálně po předložení příslušných dokumentů.