Letní pobyt s Babočkou

Ceník Letního pobytu s RC Babočka v Jizerských horách
Strašidláckej pobyt

UBYTOVÁNÍ – plná penze – neděle – pátek (5 dní)
Cena zahrnuje ubytování na pokoji s vlastním sociálním zařízením, plnou penzi, odpolední svačinu a pitný režim na 5 nocí. Děti 0-3 roky nemají nárok na jídlo ani postel.

  • Dospělá osoba 3.300 Kč (660 Kč na den)
  • Dítě 0-3 roky 0 Kč (600 Kč eventuelně jídlo, jinak bez nároku na postel a stravu)
  • Dítě 3-6 let 1.400 Kč (280 Kč na den)
  • Dítě 6-12 let 1.900 Kč (380 Kč na den)

Poplatek za zprostředkování ubytování a stravy činí 250 Kč na rodinu. Při rozšíření pobytu na více dní, vycházíme za ubytování na den uvedených výše.

PROGRAM – cca 2 hod dopoledne, 2,5 hod odpoledne, 1 hod večer nebo odpoledne.
Cena zahrnuje program pro děti a rodiče od 3 do 9 let. Čas trvání programu je orientační a je uzpůsoben tématu programu. Účastníci mají možnost se některé části neúčastnit – bez náhrady. Program dne bude oznámen při večerním setkání každý den. Program bude uzpůsoben věku dětí, možnosti rodičů a počasí. Program je na 5 dní včetně materiálu a odměn. Děti do 3 let za program neplatí, ale nemohou se ho aktivně účastnit – tzn. zejména tvořit, účastnit se her s cílem získat odměnu atd.) Pokud by se dítě mladší 3 let aktivně účastnilo, je možné mu program po dohodě doplatit. Po dobu celého pobytu zodpovídá za dítě rodič, pokud se nedohodneme na místě jinak. Rodič má právo kdykoli odmítnout aktivitu s ohledem na možnosti dítěte.

  • Program pro 1 dítě 2.500 Kč/ 5 dní

PLATBA – v hotovosti v RC Babočka. 

Nevratná záloha (bude odečtena z ceny programu) splatná do 12.4.2019 je 1.000 Kč za program a za dítě (hotově). Úhrada zbylé části pobytu do 15. 6. 2018 hotově program a poplatek za zprostředkování ubytování, za ubytování na účet – číslo účtu Majáku předáme.

STORNO POPLATKY – ubytování a program

  • 7 dní před nástupem 100% z ceny ubytování, z ceny programu i poplatku za zprostředkování
  • 14-8 dní před nástupem 70% z ceny ubytování, 1.500 Kč z ceny programu,celý popl.za zprostředkov.
  • 30-15 dní před nástupem 50% z ceny ubytování, nevratná záloha 1.000Kč,celý popl.za zprostředkov.
  • 31 a více dní nevratná záloha 1.000 Kč, celý poplatek za zprostředkování

Pokud za sebe seženete náhradníka ve stejném počtu lidí, Vaše platba se převede na něj a vy se vyrovnáte mezi sebou. V případě storna lze po dohodě s vedení RC Babočka cenu programu/nevratnou zálohu vyčerpat v RC Babočka. V případě vážného onemocnění, hospitalice nebo závažných rodinných důvodů se ke stornu přistupuje individuálně po doložení příslušných dokumentů.

VĚCI S SEBOU:
Převlek za strašidlo (ne děsivé!), který děti mohout mít na sobě hodně času. Baterka, tužka, sešit A5 bez linek (zápisky, malůvky zážitků), provázek, 5 spínacích špendlíků. Krabice od bot na výrobky. Zbytek budeme mít my.
Ven půjdeme i ve slabém dešti nebo po dešti – přizpůsobte oblečení nejen dětem. Počítejte s tím, že děti budou zmazané a může se stát, že si oděv v lese o něco roztrhnout. Prosíme, myslete na to. 