ZÁPISY DO KURZŮ 9/23-1/24

Vážení rodiče!

V pondělí 12.6.2023 vypuknou zápisy pro stávající klienty v kurzech, které potrvají do pátku 16.6.2023. Následně budou kurzy nabídnuty novým zájemcům. Pro nové zájemce je termín vypsán kdykoli po 19.6.2023. Přijímáme děti i v průběhu školního roku.

A jak budou letos zápisy probíhat?

* Elektronickou formou. K dispozici v odkazech níže máte přihlášku. Vyplněnou ji můžete zaslat na info@rcbabocka.cz, kde Vám bude zápis v co nejkratší možné době potvrzen mailem. Originální přihlášku nám bude stačit přinést v září.

* Na základě přihlášky Vám vystavíme zálohovou fakturu, kterou uhradíte na běžný účet. Potřebujete-li platbu rozložit, či odložit na září - neváhejte nás kontaktovat!!

* V pondělí 4.9.2023 budou zahájeny kurzy v Babočce. 

Než se do našich kurzů zapíšete, přečtětě si Provozní řád a seznamte se s Ceníkem. V přihlášce podpisujete, že jej znáte, souhlasíte s ním a budete jej dodržovat. Rádi s Vámi vždy řešíme Vaše mimořádné situace, ale je potřeba např. vědět, že chráníme Vaše osobní údaje a vy nám dáváte souhlas s jejich zpracováním. Děkujeme!

Nachystali jsme pro Vás řadu novýh kurzů: Kuchtíci, Malí kutílci, Malí badatelé a výtvarnící, máme Literární dílnu, doučování AJ pro děti ze ZŠ a přípravný kurz na zkoušky na gymnázium z AJ. Neváhejte vyzkoušet! Na děti čeká spousty zábavy! Ale ani maminky si nepřijdou zkátka: vedle Kruháče máme páteční Kondičku a Fit dance s hlídáním a Anglickou konverzaci! Neváhejte se zapojit!!

ODKAZY: (funkční od 8.6.23, 12 hod)

- ROZVRH PRO DĚTI 9/23-1/24           - ROZVRH PRO DOSPĚLÉ 9/23-1/24            - CENÍK 9/23-1/24         - PŘIHLÁŠKA DO KURZU

ČASTÉ DOTAZY:

- Nyní chodím s dítětem do dopoledního kurzu a chci na odpoledne, kdy se mám zapsat? ........ Zapište se v termínu 12.-16.6., kdy přednostně řešíme zápisy pro stávající děti. V případě, že by se v kurzu místo neuvolnilo, budeme Vás informovat.

- V září nastupuji do práce a nevím co bude, ale ráda bych dítě do Babočky dala, jde to omezeně? ....... Samozřejmě! Využijte možnosti zapsat dítě na září a vyzkoušejte si, že je to zkombinovatelné. Dětem se po Babočce stýská a je to jejich kotva z minulosti. Je pro ně dobré se vracet do známého prostředí. Následně se můžeme domluvit na prodloužení kurzu.

- V září jsme hodně na chalupě/dovolené, můžeme nastoupit až od října? .......Samozřejmě! Kurz vám o zářijové lekce pokrátíme.

- Z pololetí 2-6/23 máme hodně náhrad, co s tím? ......... Pokračujte-li s námi, umožníme Vám jej vybrat. V případě počtu nad 7 a více, nás kontaktujte. Domluvíme se individuálně. Týká se výhradně omluvených lekcí.