Mimořádné akce

Patříte mezi lidi, kteří rádi tráví aktivně čas s dětmi, anebo sami bez dětí u relaxační činnosti? Tak to jste vybrali správnou stránku! Pro Vaše děti pořádáme různé výtvarné, tvořivé a zábavné akce. Vycházíme různě z tradic ale i jen z dobrých nápadů a námětů. Akce jsou jednorázové a lze je před zahájením zrušit. 

Jaké akce jsme již realizovali? Například: Mikulášskou, Jarní dílny, řadu divadelních pohádek, Podzimní tvoření, Vánočního skřítka další. Níže najdete aktuální mimořádné akce. Akce se platí na místě v hotovosti v den akce.

Čarodějnicečt 25.4.24 od 17 hod

Rozdělat oheň, opéci si donesené buřtíky, zasoutěžit si a možná i zatančit kolem ohýnku! Zavítejte na společné zábavné odpoledne s babočkovými čarodějnicemi, které najdete na jednotlivých stanovištích. 

Čeká Vás i drobné tvoření a malování na obličej. Akce se odehrává ve venkovních prostorech KC Zahrada. Vstupné se neplatí a tvořivých stanovištích je příspěvek na materiál 30 Kč.

Dětská Zahradast 29.5.24 od 16 hod

Rodinné odpoledne plné zábavy k blížícímu se Mezinárodnímu dni dětí. Shlédnete žongléřskou show, můžete si vyzkoušet práci umělce, zasoutěžit si na stanovištích a získat tak sladnou odměnu!

Akce se koná ve venkovních prostorech KC Zahrada, je zdarma a není třeba se registrovat.

Chystáme pro Vás další dílny

Nyní aktivně pracujeme na nových kurzech na září 2024 a tak mimořádné dílny musíme trochu upozadit. Děkujeme za pochopení.