Školička pro děti od 2 do 5 let

Chcete své dítě připravit na klasickou státní či soukromou mateřskou školku? Hledáte chvíli pro sebe a pravidelnou zábavu pro Vaše dítě? Chcete si ještě chvíli užít společný čas s Vaším dítětem a při tom mu dopřát samostatnou hru s kamarády? Využijte naši ŠKOLIČKU, která je určená dětem od 2 do 5 let věku.

Naši Školičku můžete využít na omenezený počet měsíců v roce!! Například: dítě nastupuje do státní školky v prosinci a k nám může chodit od září do listopadu.

Školička je přípravný kurz Vašich dětí na opravdovou mateřskou školku. Počet dětí ve skupině je 13 dětí na 2 lektorky. Nabízíme klidné a pohodové prostředí v malém kolektivu se zaměřením na individuální přístup a adaptaci dětí do kolektivu ve spolupráci s rodiči. NEJSME MATEŘSKÁ ŠKOLA ZAPSANÁ DO ŠKOLSKÉHO REJSTŘÍKU ANI EVIDENCE. NEPROVOZUJEME MATEŘSKOU ŠKOLU V DENNÍM REŽIMU.

Děti se u nás nenudí. Smyslem naší Školičky je pestrá zábava, radost ze společné hry a úsměv na tváři. V podmínkách adekvátních malým dětem. Klademe důraz na čisté a zdravé prostředí. Děti si postupně bez nátlaku zvyknou na odloučení od rodičů, naučí se respektovat potřeby ostatních dětí a osvojí si být respektován sám.

Naše Školička má za sebou několik let úspěšné přípravy dětí na mateřskou školku. Spousty spokojených rodičů a klidných dětí při nástupu do "velké" školky. Oslovila Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat!

Školičku dělíme do dvou částí: v pondělí až čtvrtek je Školička určená dětem od 2,5 do 5 let bez plen. Páteční školičce říkáme Pidiškolička a jsou zde děti od 2 do 2,5 let, kde děti mohou mít plenu. Rozdělení je záměrné. Menší děti potřebují daleko více péče a jiný přístup. Děti u nás tráví maximálně 3 hodiny v kuse.

Podrobnější informace: klikněte na - Školička nebo Pidiškolička. REZERVACE JE MOŽNÁ V NÁHRADOVÉM SYSTÉMU rcbabocka-skolicka.webooker.eu.

Více informací o podmínkách účasti vašeho dítěte ve Školičce najdete v Provozním řádu a provozních podmínkách Školičky.