Co nabízíme

Aktivity pro celou rodinu!

Níže si můžete vybrat z pravidelných i mimořádných aktivit pro děti i dospělé.


ŠKOLIČKA

Máte dítě ve věku 2-5 let a chcete mu zjednodušit nástup do mateřské školy? Využijte našeho adaptačního kurzu Školička! Pomalu a v klidu, ve spolupráci s rodiči připravujeme děti do kolektivu.

Pro děti je nachystaný bohatý program, který je zaměřený na rozvoj dovedností, sociálních schopností a na společnou hru v kolektivu. Děti mají prostor vždy pro samostatnou činnost a odpočinek.

Adaptace probíhá postupně s ohledem dítě. Cílem je usměvavé, zabavené dítě a spokojený rodič.

Každý den od 8.30 do 12 hod.

KURZY PRO DĚTI

Kurzy jsou rozděleny podle věku dětí a nabízené aktivity. S dětmi do 3 let chodí na kurzy výhradně dospělý doprovod. Od dovršených 3 let jsou kurzy bez rodičů. S adaptací pomůžeme!

- Šikula, Montessori, Hrátky s Angličtinou, Angličtina, Školáček, Sovička

- Cvíčo, Sportík, Tanečky, Taneční hrátky

- Dramaťáček, Kuchtíci, Malí kutílci

Kurzy se řídí rozvrhem! 

Od pondělí do čtvrtka 9-12 hod a 15-18.30 hod.

Rodičovská akademie

Budujeme pro Vás ucelený projekt v oblasti rozvoje rodičovských dovedností. Pomocí ebooků, workbooků, online kurzů a osobních setkání můžete rozvinout své znalosti z pole rodičovství. Témata se dotýkají všech úskalí výchovy dětí, ale i šíření osvěty o výchově.

Nestačí-li Vám hromadné vzdělávání a seberozvoj, můžete využít osobních konzultací s naší zakladatelkou Renatou Kratochvílovou, která se věnuje této oblasti více než 15 let. 

Mimořádné akce

Pravidelně pořádáme akce zaměřené všechno možné: Mikulášská, Velikonoce, podzim, vesmír, záchranáři, kuchtíci apod. Akce je vypisována s předstihem a nabízena všem klientům.

Následují velké hromadné akce na sále KC Zahrada:- Ples princezen, Karneval, Z pohádky do pohádky, Rej čertů a andílku a pod. Vstupenky lze výhradně zakoupit přes KC Zahrada, se kterou spolupracujeme.

Pobyty v Jizerských horách jsou nabízeny s velkým časovým předstihem. Zahrnují ubytování s plnou penzí, program pro děti a legrácky pro rodiče. Program je vždy tematický.

- v létě 5 dní, čarodějnice, Halloween, Velikonoce

Sledujte naši nabídku na webu a maily!