Zápisy do kurzů 1-6/24


Vážení rodiče!

V pondělí 15.1.2024 vypuknou zápisy pro stávající klienty v kurzech, které potrvají do pátku 20.1.2024. Následně budou kurzy nabídnuty novým zájemcům. Pro nové zájemce je termín vypsán kdykoli po 23.1.2024. Přijímáme děti i v průběhu školního roku.

A jak budou letos zápisy probíhat?

Kompletní rozvrh a ceník jednotlivých kurzů včetně počtu lekcí najdete v našem náhradovém systému rcbabocka-kurzy-webooker.eu. Webooker je intuiitivní systém a práce s ním je velice snadná. Zapíšete se jako uživatel, vytvoříte studenta (vaše dítě) a vyberete kurz. Pošlete přihlášku na kurz a dále s Vámi vše vykomunikuje systém a my z kanceláře. 

Než se do našich kurzů zapíšete, přečtětě si Provozní řád a seznamte se s Ceníkem. V přihlášce podpisujete, že jej znáte, souhlasíte s ním a budete jej dodržovat. Rádi s Vámi vždy řešíme Vaše mimořádné situace, ale je potřeba např. vědět, že chráníme Vaše osobní údaje a vy nám dáváte souhlas s jejich zpracováním. Děkujeme!

Nachystali jsme pro Vás řadu novýh kurzů: Kuchtíci, Malí kutílci, Malí badatelé a výtvarnící, máme Literární dílnu, doučování AJ pro děti ze ZŠ a přípravný kurz na zkoušky na gymnázium z AJ. Neváhejte vyzkoušet! Na děti čeká spousty zábavy! Ale ani maminky si nepřijdou zkátka: vedle Kruháče máme páteční Kondičku a Fit dance s hlídáním a Anglickou konverzaci! Neváhejte se zapojit!!

ČASTÉ DOTAZY:

- Nyní chodím s dítětem do dopoledního kurzu a chci na odpoledne, kdy se mám zapsat? ........ Zapište se v termínu 15.-20.1., kdy přednostně řešíme zápisy pro stávající děti. V případě, že by se v kurzu místo neuvolnilo, budeme Vás informovat.

- Nastupuji do práce a nevím co bude, ale ráda bych dítě do Babočky dala, jde to omezeně? ....... Samozřejmě! Využijte možnosti zapsat dítě na září a vyzkoušejte si, že je to zkombinovatelné. Dětem se po Babočce stýská a je to jejich kotva z minulosti. Je pro ně dobré se vracet do známého prostředí. Následně se můžeme domluvit na prodloužení kurzu.

- Jsme hodně na chalupě/dovolené, můžeme kurzovné zkrátit?.......Samozřejmě! Kurz vám o dané lekce pokrátíme.

- Z minulého pololetí máme hodně náhrad, co s tím? ......... Pokračujte-li s námi, umožníme Vám jej vybrat. V případě počtu nad 7 a více, nás kontaktujte. Domluvíme se individuálně. Týká se výhradně omluvených lekcí.