Dovolte se nám představit!

Vše o našem Rodinném centrum Babočka

Rodinné centrum Babočka zahájilo svou činnost v roce 2009. Zakladatelkou a manažerkou RC Babočka je Renata Kratochvílová. Lektorka kurzů pro děti i dospělé, pořadatelka pobytů a osobní i profesní akreditovaná koučka a mentorka.

RC Babočka začínalo v prostorech KC Zahrada postupně. Pružně vždy reagovalo na poptávku rodičů. Od kroužků pro nejmenší  přešlo postupně až po kurzy pro rodiče. Krátkodobé hlídání dětí se postupem času stalo adaptačním kurzem na nástup do mateřské školy. Přibyly mimořádné akce a pobyty pro rodiče. Nově zakladatelka buduje Rodičovskou akademii, což je skupina rodičů, kteří mají zájem obohacovat své zkušenosti a znalosti z výchovy a rozvíjet dál. Nově můžete využít osobní konzultace s naší zakladatelkou, která se dětem a rodičům věnuje více než 15 let.

V týmu Babočky byla a je řada empatických lektorek, které na sobě průběžně pracují, vzdělávají se a vytváří v Babočce milé, přátelské a zábavné prostředí. O Vaše děti ve Školičce pečují akreditované chůvy, pedagožky nebo studentky pedagogiky pod odborným dohledem. Kurzy vedou certifikované a velmi zkušené lektorky ať  z oblasti pohybu, edukace či Montessori. 

Vytváříme bezpečné prostředí pro celou rodinu, kde si můžete nejen užít zábavu, něco se naučit, ale i být součástí komunity rodičů, které spojuje jedno: rozvíjet děti a sebe. Cílem nás všech je poskytovat pro děti zábavné kurzy, pomoci s adaptací do MŠ, vzdělávat rodiče a pro celé rodiny poskytovat mimořádné i víkendové akce a pobyty mimo Prahu.

Konkrétní nabídku a možnou registraci najdete na rcbabocka-kurzy-webooker.eu a rcbabocka-skolicka-webooker.eu.

S láskou k dětem! 

tým RC Babočka